Background

İç Tesisat Projeleri ve Taahhütleri

İç Tesisat Projeleri ve Taahhütleri

İç Tesisat Projeleri ve Taahhütleri

İnşaat sektöründe binalar inşa edilirken bina elektrik tesisatı yapılmaktadır. Bina elektrik tesisatı ise binada elektrik kullanan tüm sistemlerin çalışması için oluşturulan tesisatların tamamını kapsamaktadır. Bu tesisatlar arasında aydınlatma tesisatı, zayıf akım tesisatı, priz devreleri bulunmaktadır. İç tesisat ürün grubu olarak adlandırılan ürünler ise, ofislerde, yükseltilmiş döşeme altlarında, şap çerisinde, süpürgelik veya duvar üzerinde, asma tavan içerisinde kullanılmaya uygun biçimde tasarlanmıştır. Tek devreli aydınlatma devreleri için enerji dağıtım ve kontrol sistemleri fabrikalarda, ofislerde ve otoparklarda kullanılır. Yeni seri priz kutularında kullanım alanına uygun olacak şekilde şap altı ve döşeme uygulamalarında kullanılır. Dayanıklılık ve daha hızlı kurulum için özel olarak tasarlanır. Serveran Enerji firması olarak iç tesisat pr ve mekaojelendime işlerini yapmaktayız.  

Elektrik Taahhütte Neler Yapılır?

Elektrik taahhüt çalışmalarımızda yeni projeler üretirken yeni bilgiler elde ediyoruz. Bu da sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini daha ileri seviyeye taşıyor. Bu çalışmamızın içeriğindeki alanlarımız oldukça fazladır. Elektrik mühendislik, elektrik taahhüt, elektrik proje çizimi, mühendislik hizmetleri, proje danışmanlık, enerji talep ve elektrik panoları bunlardan sadece bazılarıdır. Ayrıca elektrik pano, periyodik pano bakımı, kompanzasyon pano bakımı ve kurulumu, zayıf akım sistemleri ve yangın ihbar sistemi gibi sistemlerimiz de bulunmaktadır. Bunlardan farklı olarak evlere ve işletmelere özel çözümler de vardır. Telefon data sistemi, anons sistem, hırsız alarm sistemi, kamera güvenlik sistemi, enerji tasarrufu, led dönüşüm, enerji kalitesi arttırma, enerji tüketim kontrolü, orta gerilim sistemi, enerji, yeraltı kablo dağıtımı, kuvvetli akım sistemi, döşeme altı taşıma sistemi, anahtar priz montajı bu alanda verilen hizmetlerden sadece bazılarıdır. Siz de tüm elektrik hizmetlerimizden faydalanmak ve iç tesisat projeleri ve taahhütleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

İç Tesisat Projeleri ve Taahhüt Hizmeti Vermekteyiz

Tecrübeli kadromuz ile Serveran Enerji firması yetkilileri olarak sizler içib en iyi iç tesisat projeleri ve taahhüt hizmetini sunmaya özen gösteriyoruz. Deneyimli ve teknoloji bilimini takip eden çalışanlarımızın çıkardıkları projelerden memnun kalacaksınız. Müşteri memnuniyetine değer veren bir firma olarak tüm ihtiyaçlarınıza kolay çözümler üretebiliriz.