Background

Trafo Bakım

Trafo Bakım

Trafo Bakım

Enerji kaynaklarımızdan en iyi ve en doğru biçimde yararlanmak ve fayda sağlamak için kullandığımız teknikler vardır. Bunlardan biriside trafo sistemleridir. Bu sistemler doğru akım dalgalarını yüksek bir değerdeki alternatif akıma çevirebilmek ve belirli frekanslara iletim sağlamak için kullanılır. Trafo merkezleri ise, bir veya daha yüksek gerilim enerji nakil hatlarından elektrik enerjisini alarak orta gerilim ve alçak gerilim ile kullanıcılara elektriği dağıtan cihazların tesis edildiği yerlere denir. Bu merkezler sayesinde transformatör iki veya daha fazla devre arasındaki elektrik enerjisi aktarımını sağlamaktadır. Elektrik kaynaklarını ihtiyaç olan bölgelere dağıtımını yapan bu sistemler zaman zaman bakım istemektedir. Serveran Enerji firması olarak uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bizlere firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Trafo Çeşitleri Nelerdir?

Trafoların kullanıldığı alana ve yere göre değişik çeşitleri bulunmaktadır. Ama en çok kullanılması tercih edilen trafolar kuru tip ve yağlı tip trafolar olarak göze çarpmaktadır. Buna ek olarak akım trafoları, izolasyon trafoları, oto trafolar, iç ihtiyaç gerilim trafoları gibi birçok trafo çeşitleri de vardır. 
•    Kuru ve yağlı tip trafolar; kuru tip trafolar yalıtım hava ile sağlanır. Bazen sert havadan enerji üretimi zorlaşır bu yüzden yağlı tip trafolar tercih edilir. 
•    Akım trafolar; daha çok enerji kullanımında ve devre koruma sistemlerinde kullanılır. 
•    İzolasyon trafoları; elektrik devresini bağlamasını sağlar. Bu gibi durumlarda kullanılır.
Serveran Enerji firması olarak, trafo bakımını yapmaktayız. Tüm tiplerdeki trafoların bakımı onarımı firmamızın teknik ekibi tarafından yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için siz de hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Trafo Bakım Hizmeti Vermekteyiz

7/24 güvenli çalışan trafolarınızın bakımını Serveran Enerji firması olarak yapmaktayız. Bakım ve testi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Trafo bakım ve test hizmeti için alanında uzman tecrübeye sahip kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Yapacakları hizmetten son derece memnun kalacaksınız. Trafo bakım işlerinizin ertelenmesi güvenlik açığıdır. Çalışanlarınızı riske atmamak için trafo bakımlarınızı ihmal etmeyin. Kaliteli bir hizmet amaçlayan firmamızdan bakım hizmeti alabilirsiniz. En son teknoloji tekniklerini takip eden uzman ekibimiz seçim için iyi bir karar olacaktır.